Задать город Кропивницкий (Кировоград) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Безумная свадьба в Кропивницком (в Кировограде) - 1

Безумная свадьба

Кропивницкий (Кировоград), 08 ноября 2016 г, 19:00
Филармония Филармония
ул. Орджоникидзе, 8
Кропивницкий (Кировоград)
+380445905555
80 - 200 грн.
Отменено
Київський театр «Нова сцена» представляє найромантичніше комедію року! Як частіше за все виглядає ранок весільного дня? Приємні клопоти нареченої, останні сумніви нареченого, хвилювання щасливих батьків – саме так і буває зазвичай. Але не цього разу! Наречений прокидається в номері для молодят рівно на добу раніше, ніж було б слід, та ще й не сам! У шафера виявляється аж дві коханих дівчини, мати нареченої віддає весільну сукню іншій, а батько – розганяє персонал готелю. Здавалося б, попереду чекає вже не розкішне весілля, а справжнісінька катастрофа. Але не цього разу! Зіграти цю комедію про весілля зібралися молоді талановиті зірки українського кіно та серіалів. Режисер з першого погляду закохався у п’єсу і зміг «заразити» цією любов’ю всю команду, а художник вигадав для такої фантастично заплутаної історії не менш фантастичне обрамлення. Тож, на глядача чекає розкішна вистава. Вибух гумору, карколомні моменти, несподівані зізнання, помножені на талант та шалену енергетику виконавців, а також атмосфера закоханості та передчуття свята зроблять Ваш театральний вечір незабутнім. І цього разу буде саме так! Тривалість ¬– 2.15 з антрактом. Режисер-постановник та музичне оформлення – Ігор Матіїв Художник-постановник – Андрій Романченко У ролях: народна артистка України Олена Хохлаткіна (лауреат премії «Київська пектораль» 2015р.), Юлія Гершанік (скетч-шоу «Онлайн»), Ольга Заворотько, Юлія Заремба («Заради кохання я зможу все»), Андрій Корженевський, Руслан Мірошниченко, Інна Приходько («Велика різниця по-українськи», «Камеді-клаб»), Сергій Радченко (зірка серіалу «Хазяйка»), Аліна Разуменко, Богдан Юсипчук (Містер Україна-2014).  Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Безумная свадьба можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Безумная свадьба в Кропивницком (в Кировограде) состоится 08 ноября 2016 г, 19:00, Филармония.


Київський театр «Нова сцена» представляє найромантичніше комедію року!

Як частіше за все виглядає ранок весільного дня?

Приємні клопоти нареченої, останні сумніви нареченого, хвилювання щасливих батьків – саме так і буває зазвичай.

Але не цього разу!

Наречений прокидається в номері для молодят рівно на добу раніше, ніж було б слід, та ще й не сам!

У шафера виявляється аж дві коханих дівчини, мати нареченої віддає весільну сукню іншій, а батько – розганяє персонал готелю.

Здавалося б, попереду чекає вже не розкішне весілля, а справжнісінька катастрофа. Але не цього разу!

Зіграти цю комедію про весілля зібралися молоді талановиті зірки українського кіно та серіалів.

Режисер з першого погляду закохався у п’єсу і зміг «заразити» цією любов’ю всю команду, а художник вигадав для такої фантастично заплутаної історії не менш фантастичне обрамлення.

Тож, на глядача чекає розкішна вистава.

Вибух гумору, карколомні моменти, несподівані зізнання, помножені на талант та шалену енергетику виконавців, а також атмосфера закоханості та передчуття свята зроблять Ваш театральний вечір незабутнім.

І цього разу буде саме так!

Тривалість ¬– 2.15 з антрактом.

Режисер-постановник та музичне оформлення – Ігор Матіїв

Художник-постановник – Андрій Романченко

У ролях: народна артистка України Олена Хохлаткіна (лауреат премії «Київська пектораль» 2015р.), Юлія Гершанік (скетч-шоу «Онлайн»), Ольга Заворотько, Юлія Заремба («Заради кохання я зможу все»), Андрій Корженевський, Руслан Мірошниченко, Інна Приходько («Велика різниця по-українськи», «Камеді-клаб»), Сергій Радченко (зірка серіалу «Хазяйка»), Аліна Разуменко, Богдан Юсипчук (Містер Україна-2014).

 

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber