Задать город Кропивницкий (Кировоград) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Приключения Смурфиков в Кропивницком (в Кировограде)

Приключения Смурфиков

Кропивницкий (Кировоград), 07 ноября 2017 г, 17:00
Кировоградский академический областной украинский музыкально-драматический театр им. М. Л. Кропивницкого Кировоградский академический областной украинский музыкально-драматический театр им. М. Л. Кропивницкого
вул. Дворцова, 4
Кропивницкий (Кировоград)
+380445905555
Продажа закрыта
"Пригоди Смурфиків" Є на світі місце, де не знають, що таке смуток і злість і навіть синіють тільки від радості. Тут живуть крихітні сині істоти. Це місце заховано в глибині зачарованого лісу і його охороняє чарівна стіна, зроблена із смурфічного еліксиру. Потрапити сюди можно тільки якщо ти справжній Смурфик, або якщо тебе запросять у гості. Багато хто думає, що це місце - вигадка, і що існує лише в книгах і в дитячій уяві. Що ж, дозвольте не погодитися. У селі Смурфиків у кожного є своя особлива роль, тому вони живуть в гармонії і радості…Оскільки із Смурфов можна зробити чарівний еліксир, їх постійно намагаються упіймати вороги, особливо Гаргамель. У спробі врятувати від злого чарівника Гаргамеля папу Смурфа, Смурфики виявляються за межами рідного села. Зі свого чарівного світу вони потрапляють в найпохмуріші і найстрашніші місця зачарованого лісу. Тепер маленьким, але відважним Смурфикам належить відшукати дорогу додому, але не потрапити в лапи Гаргамеля. Чи впораються наші маленькі герої з таким непосильним завданням?...


Заказать и купить билеты на Приключения Смурфиков можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Приключения Смурфиков в Кропивницком (в Кировограде) состоится 07 ноября 2017 г, 17:00, Кировоградский академический областной украинский музыкально-драматический театр им. М. Л. Кропивницкого.

"Пригоди Смурфиків"

Є на світі місце, де не знають, що таке смуток і злість і навіть синіють тільки від радості. Тут живуть крихітні сині істоти. Це місце заховано в глибині зачарованого лісу і його охороняє чарівна стіна, зроблена із смурфічного еліксиру.

Потрапити сюди можно тільки якщо ти справжній Смурфик, або якщо тебе запросять у гості. Багато хто думає, що це місце - вигадка, і що існує лише в книгах і в дитячій уяві. Що ж, дозвольте не погодитися. У селі Смурфиків у кожного є своя особлива роль, тому вони живуть в гармонії і радості…Оскільки із Смурфов можна зробити чарівний еліксир, їх постійно намагаються упіймати вороги, особливо Гаргамель.

У спробі врятувати від злого чарівника Гаргамеля папу Смурфа, Смурфики виявляються за межами рідного села. Зі свого чарівного світу вони потрапляють в найпохмуріші і найстрашніші місця зачарованого лісу. Тепер маленьким, але відважним Смурфикам належить відшукати дорогу додому, але не потрапити в лапи Гаргамеля.

Чи впораються наші маленькі герої з таким непосильним завданням?...

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber