X
Задать город Кропивницкий (Кировоград) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный квадрат. Любовь сексом не испортишь в Кропивницком (в Кировограде)

Черный квадрат. Любовь сексом не испортишь

Кропивницкий (Кировоград), 12 октября 2017 г, 19:00
Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького
вул. Дворцова, 4
Кропивницкий (Кировоград)
+380445905555
140 - 380 грн.
До события осталось:
2017
9
12
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Київський театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат». Вистава «Кохання SEXом не зіпсуєш» Спектакль про те, якими шляхами пара людей приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків. Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не потрібно говорити? А що трапляється само собою? А що далі? Щось же змінюється всередині у нас після всього цього? Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Це, перш за все, комедія, причому, для дорослих. Жорсткі і відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальність. Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але й тонко відчуваючий глядач теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору. Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке ... невловиме ... Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслабляє мозок.


Черный квадрат. Любовь сексом не испортишь в других городах:

09пн октября, 2017

Каменское (Днепродзержинск)Днепродзержински...

19:00 120 - 260 50+ шт. купить
11ср октября, 2017

Кривой РогТеатр им. Т.Г. Ш...

19:00 100 - 300 50+ шт. купить
27пт октября, 2017

МукачевоЗакарпатский гос...

19:00 150 - 350 50+ шт. купить
28сб октября, 2017

УжгородЗакарпатский Дра...

19:00 100 - 260 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Черный квадрат. Любовь сексом не испортишь можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный квадрат. Любовь сексом не испортишь в Кропивницком (в Кировограде) состоится 12 октября 2017 г, 19:00, Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького.

Київський театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат».

Вистава «Кохання SEXом не зіпсуєш»

Спектакль про те, якими шляхами пара людей приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків. Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не потрібно говорити? А що трапляється само собою? А що далі? Щось же змінюється всередині у нас після всього цього? Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так!

Це, перш за все, комедія, причому, для дорослих. Жорсткі і відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальність. Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але й тонко відчуваючий глядач теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору.

Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке ... невловиме ... Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслабляє мозок.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber