X
Задать город Кропивницкий (Кировоград) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Анна Каренина в Кропивницком (в Кировограде)

Анна Каренина

Кропивницкий (Кировоград), 25 февраля 2017 г, 17:00
Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького
вул. Дворцова, 4
Кропивницкий (Кировоград)
+380445905555
Продажа закрыта
Розмірений і сталий побут сім'ї Кареніних створює ілюзію гармонії і спокою. Але Анна, видана без любові за людину, набагато старшого за неї, пристрасно полюбила іншого. Всеохоплююча, щира любов до Олексія Вронського затьмарила материнський обов'язок Анни, яка, залишить сина, прирікаючи себе на повну, суперечливих мук життя з коханим. Розриваючись між пристрастю і стражданнями, Анна наклала на себе руки, обірвавши своє болісне і уявне щастя.

Анна Каренина в других городах:

02сб сентября, 2017

ВолчанскВолчанский РБК

18:00 100 - 200 50+ шт. купить
03вс сентября, 2017

КупянскДК им.В.И.Кошелева

18:00 100 - 170 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Анна Каренина можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Анна Каренина в Кропивницком (в Кировограде) состоится 25 февраля 2017 г, 17:00, Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького.

Розмірений і сталий побут сім'ї Кареніних створює ілюзію гармонії і спокою. Але Анна, видана без любові за людину, набагато старшого за неї, пристрасно полюбила іншого.

Всеохоплююча, щира любов до Олексія Вронського затьмарила материнський обов'язок Анни, яка, залишить сина, прирікаючи себе на повну, суперечливих мук життя з коханим.

Розриваючись між пристрастю і стражданнями, Анна наклала на себе руки, обірвавши своє болісне і уявне щастя.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber